ضمن عرض خیر مقدم و خوشامدگویی خدمت دانشجویان عزیز ورودی جدید، حضورتان را در جمع خانواده بزرگ دانشگاه شهید بهشتی تبریک عرض نموده و برخود می بالیم که پذیرای شما هستیم.
 
 لطفا مراحل زیر را دنبال فرمایید:

  1- پذیرش:
با توجه به مقطع ورودی بر روی لینک های زیر کلیک کرده یا مسیر داده شده را طی نموده و راهنماها را به دقت مطالعه نمایید، سپس مراحل ذکر شده را با توجه کامل، پیش ببرید.
   مقطع کارشناسی
   مقطع کارشناسی ارشد
   مقطع دکتری تخصصی

 (مسیر: وبگاه دانشگاه >> آموزش >> خدمات آموزشی >> امور آزمون و پذیرش >> پذیرش دانشجو >> مقطع ... )

 2- انتخاب واحد:
    * دانشجویان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد: برای نحوه انتخاب واحد به وبگاه واحد آموزشی مربوطه (دانشکده، پژوهشکده یا مرکز آموزشی) مراجعه فرمایید. 
    * دانشجویان مقطع کارشناسی: انتخاب واحد به صورت گروهی توسط دانشکده مربوطه انجام می­ شود، لذا برای اطلاع از برنامه درسی به وبگاه دانشکده مراجعه فرمایید یا در نهایت برنامه هفتگی ثبت شده، توسط گزارش­های شماره 88 یا 77 در سیستم جامع آموزشی گلستان را رویت فرمایید.

3-حضور در کلاس­ های درس:
تاریخ شروع کلاس­ ها مطابق اطلاعیه­ های مدیریت خدمات آموزشی دانشگاه اعلام می­‌شود لطفا اطلاعیه­ های این مدیریت را بطور مستمر در وبگاه مربوطه (مطابق لینک­های مرحله ۱) دنبال فرمایید.
برای ورود به کلاس ­ها که در حال حاضر و تا اطلاع بعدی، به صورت الکترونیکی برگزار می‌­شود به آدرس vu.sbu.ac.ir  مراجعه فرمایید. پس از ورود، از منوی فوقانی صفحه وارد شده، راهنما را به دقت مطالعه و فیلم­ های آموزشی مربوطه را ملاحظه کرده و مطابق آن برای استفاده از کلاس ­های درس اقدام فرمایید.