اخبار

آشنایی با پایگاه‌های اطلاعاتی web of science & ProQuest

به کلیه دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی که در حال نگارش پایان‌نامه هستند حضور در این وبینار جهت آشنایی با با بزرگترین پایگاه استنادی علمی و همچنین پایگاهی جهت راهنمایی برای تعیین عنوان پایان‌نامه/ رساله و همچنین آشنایی با منابع بیشتر در جهت تسریع امر پایان‌نامه‌نویسی توصیه می‌شود. دوستانتان جهت شرکت در این وبینار مطلع سازید.

بازدید 731
صحافی روزنامه‌های مورد اشتراک کتابخانه مرکزی، مرکز اسناد و موزه

صحافی و بایگانی روزنامه‌های یومیه مورد اشتراک کتابخانه مرکزی، مرکز اسناد و موزه، پس از گذشت شش ماه از دریافت آن‌ها صورت می‌گیرد.

بازدید 798
برگزاری وبینار گوگل شگفت‌انگیز

امکان ندارد صحبت از گوگل شود و از امکانات جذاب و ابزارهای کاربردی آن صحبتی به میان نیاید. این غول جستجوگر اینترنتی دارای محصولات و ترفندهایی است که بدون نیاز به پرداخت هزینه‌ای، می‌توانید از آنها استفاده کنید. برخی از این محصولات زندگی را آسان‌تر می‌کند و برخی دیگر باعث شگفتی شما می‌شوند. در این وبینار سعی داریم قدری درباره شگفتی‌های گوگل صحبت کنیم. ما را همراهی بفرمایید. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی، متن کامل خبر را مطالعه فرمائید.

بازدید 1382

اطلاعیه ها

چگونگی روند تغییرات در سامانه ملی ثبت پروپوزال و پایان‌نامه/ رساله

چنانچه در طی انجام پایان‌نامه خود دچار تغییراتی در عنوان و یا اساتید راهنما و مشاور می‌شوید حتما این خبر را مطالعه بفرمایید. (فوریت بالا برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی)

تازه‌ها